Gamze Yener Öner Kimdir ?

Nisan 1987 de İstanbul’da doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdikten sonra finans sektöründe çalışmaya başladı. Halen özel bir bankada kurumsal hayatına devam etmektedir. 7 yaşındaki oğlu ve eşiyle birlikte Kırklareli Lüleburgaz’da yaşamaktadır. Çocuklara olan özel ilgisi ve onların dünyalarını daha yakından tanıyabilmek için okul hayatına geri dönmüştür. İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümü üçüncü sınıf öğrencisidir. Okumayı, yazmayı ve oğlu ile oyunlar oynamayı çok sever. Anıları ve hayalleri ona ilham olan mücevherlerdir. Çocuk kitaplarının, önce çocukların sonra da çocuk neşesini kaybetmeyen büyüklerin yollarına ışık tutacağını düşünmektedir.

Gamze Yener
  • Mavi Yumurtanın Hikayesi – Parmak Çocuk Yayınları’ndan

Feyza Akbulut Öner Yağmur Yayın Grubu ile çalışmalarında eserler ortaya koymuş ve yeni projelerine devam etmektedir.

Herkes İçin Yazdıkları

Gamze Yener, Parmak Çocuk markamıza eserler kazandırmıştır. Kitaplarını inceleyebilir ve farklı dünyalara yolculuğa çıkabilirsiniz.

Kitapları

Yazarından Kitapları

Mavi Yumurtanın Hikayesi – Gamze Yener – Tanıtım Videosu

Yazar Söyleşileri – İmza Günleri

Gamze Yener, Ülke çapında birçok kitap fuarında okurları ile buluştu. Kitaplardaki dünyaları keşfetmekten ve kendi dünyasının kapılarını çocuklara/gençlere aralamaktan keyfi aldığını ifade etti.

İmza Günleri Galerisi İçin Tıklayınız…