YAĞMUR AKADEMİ

Yağmur  Yayın Grubu olarak bizler okumayı bir yaşam biçimi olarak görüyoruz. Bu amaçla da tüm ekibimizle yaşayarak, inanarak çalışıyoruz. Ve okumayı çok ciddiye alıyoruz.

    Tüm dünya sürekli bir değişim içindeyken, Yağmur Yayın Grubu da yenilikçi bir adım atmaya karar verdi.  Okumanın öğrenim aşamasındaki kazanımlarına katkı sağlamak, geleceğimiz olan çocuklarımızın  bu önemli gelişimlerine bir adres olmak dileğiyle  ‘YAĞMUR AKADEMİ’ yi açtık.

   Okuma eyleminin hiçbir aşamasını atlamadık. Ön hazırlık, süreç değerlendirme, sonuç değerlendirme  için gerekli çalışmaları hazırlayıp sevgili okuyucularımıza sunduk. Ön hazırlık için, okumaya hazırlık fasikülleri, süreç değerlendirme için öğretmen, ebeveynler yapabileceği değerlendirme ölçekleri, öğrenci için öz değerlendirme ölçeği ve sonuç değerlendirme için çoktan seçmeli kitap sınavları sizi bekliyor.

   Periyodik olarak yapılan takip,  çocuklarımız için bir okuma portfolyosu oluşturmamızı sağlayacaktır, bu da okuma kazanımlarının gelişmiş ya da geliştirilmeli yanlarını  görmemizi sağlayacaktır.

   YAĞMUR AKADEMİ, okuma aşkının okuludur. Ve hepiniz, hepimiz bu okulun öğrencisiyiz!

  • Online Sınav Platformu için kurumunuz veya öğrencileriniz adına tarafımıza talebinizi iletebilirsiniz. Talebinize istinaden herhangi bir zaman arzu ettiğiniz kitaplarımız için öğrencilerinizin telefon – tablet – bilgisayar larından erişim sağlayabileceği online sınav etkinliğini oluşturabiliriz.
  • Sınavları istediğiniz tarih ve saatte, istediğiniz süre sınırı ile kurgulayabilir ve raporlamasını öğrenci – şube – kurum bazında yapabiliriz.
  • Aşağıda yer alan kitap sınavlarımıza göz atabilir ve info@yagmuryayincilik.com adresine yazabilir veya 0552 351 5505 numaralı hattımıza whatsapp/çağrı olarak ulaşabilirsiniz.