Feyza Akbulut Öner Kimdir ?

Turgutlu’da doğdu. “Tanıdığım ilk Kıssahan” dediği babasının anlattıklarıyla düşler kapısını araladı. Selçuk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden Türk Filoloğu unvanıyla mezun oldu(1997). Anadolu Üniversitesi AÖF Medya ve İletişim Bölümünü bitirdi (2020). Deneme, şiirsel metin ve öyküleri çeşitli dergilerde yayımlandı. Ahmet Hamdi Tanpınar “Yarının Rüyası”, Yaşar Kemal “Yılın Yazarı”, Petrol-İş “Anlatılan Bizim Hikayemiz”, Ölüdeniz “Denizden Sağ Çıkan Hikayeler” adlı seçkilerde yer aldı. 2014 yılında Güneş Mektupları adlı öyküsü ile Ümit Kaftancıoğlu Öykü Ödülü’nün sahibi oldu. 2015’ten itibaren aynı ödülün seçici kurulunda yer almaktadır. İzmir’de yaşıyor ve öğretmenlik yapıyor.

Feyza Akbulut Öner
  • Düşkapan ve Hayat Ağacı / Kök – Smirna Yayınları’ndan

  • Derimden – Smirna Yayınları’ndan

Feyza Akbulut Öner Yağmur Yayın Grubu ile çalışmalarında eserler ortaya koymuş ve yeni projelerine devam etmektedir.

Herkes İçin Yazdıkları

Feyza Akbulut Öner, Smirna markamıza eserler kazandırmıştır. Kitaplarını inceleyebilir ve farklı dünyalara yolculuğa çıkabilirsiniz.

Kitapları

Yazarından Kitapları

Derimden – Feyza Akbulut Öner – Tanıtım Videosu

Düşkapan ve Hayat Ağacı / Kök – Feyza Akbulut Öner – Tanıtım Videosu

Yazar Söyleşileri – İmza Günleri

Feyza Akbulut Öner, Ülke çapında birçok kitap fuarında okurları ile buluşmuş, ülkemizde birçok okulda imza günlerine katılmış ve genç/çocuk okurları ile söyleşiler yapmıştır.

İmza Günleri Galerisi İçin Tıklayınız…