Buket Çetin Kimdir ?

Buket Çetin 1980 yılında Ankara’da doğdu. 2002 yılında Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesini bitirerek Samsun’da öğretmenliğe başladı. 2010’da Ankara Üniversitesi Yaratıcı Drama Yüksek Lisans Programını tamamladı. 2011 yılında Çağdaş Drama Derneği yaratıcı drama eğitmenliğini tamamlayarak rehber öğretmenliğin yanı sıra drama eğitmenliği yapmaya başladı. Çocuklar ve yetişkinlerle birçok drama atölyesi yürüttü. Yazar ayrıca Kanes Yayınları 2020 Çocuk Edebiyatı Yarışması Birincilik Ödülü’nü Kardeşim Turuncu Balık; Bilgiyolu Kültür Yayınları 2020 Çocuk Edebiyatı Yarışması Birincilik Ödülü’nü Kalemin Fısıltısı ile kazanmıştır. Halen Ankara’da rehber öğretmen ve drama eğitmeni olarak çalışan yazar, Çağdaş Drama Derneğinde de üyelik ve eğitmenliğini sürdürmektedir.

Arda Demir
  • Oyunun Sonu – Smirna Yayınları’ndan

Buket Çetin Yağmur Yayın Grubu ile çalışmalarında eserler ortaya koymuş ve yeni projelerine devam etmektedir.

Herkes İçin Yazdıkları

Buket Çetin, Parmak Çocuk markamıza eserler kazandırmıştır. Kitaplarını inceleyebilir ve farklı dünyalara yolculuğa çıkabilirsiniz.

Kitapları

Yazarından Kitapları

Oyunun Sonu – Buket Çetin – Tanıtım Videosu

Yazar Söyleşileri – İmza Günleri

Buket Çetin, Ülke çapında birçok fuarda okurlarıyla buluştu. Yazar  ve öğretmen olmaktan gurur duyduğunu ve deneyimlerini öğrencileri ve tüm çocuklar ile paylaşmaktan çok memnun olduğunu ifade etti.

İmza Günleri Galerisi İçin Tıklayınız…

fusion_global=”1589″]