Ayşenur Kaya Saraç  Kimdir ?

1991 yılında Ankara’nın Beypazarı ilçesinde dünyaya geldim. 2013 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümünü bitirdim. 2014 yılından beri öğretmenlik yapıyorum. Öğretiyorum ve öğreniyorum. 2016 yılında anne oldum. Büyüyorum ve büyütüyorum. Kendimi bildim bileli kitap okumayı severim. Okuma sevgime her zaman yazma tutkum da eşlik etti, daha sonraları buna çizmek de katıldı. Yaşamımdaki çocuklar bu sevgilerimi katlıyor. Onlarla onlar için üretmek yaşamıma anlam katıyor.

Arda Demir
  • Tilki Tik’in Tiki – Parmak Çocuk Yayınları’ndan

Ayşenur Kaya Saraç Yağmur Yayın Grubu ile çalışmalarında Tilki Tik’in Tiki adlı eserini ortaya koymuş ve yeni projelerine devam etmektedir.

Herkes İçin Yazdıkları

Ayşenur Kaya Saraç, Parmak Çocuk markamıza eserler kazandırmıştır. Kitaplarını inceleyebilir ve farklı dünyalara yolculuğa çıkabilirsiniz.

Kitapları

Yazarından Kitapları

Tilki Tik’in Tiki – Ayşenur Kaya Saraç – Tanıtım Videosu

Yazar Söyleşileri – İmza Günleri

Ayşenur Kaya Saraç, Ülke çapında birçok fuarda öğrenciler ve okurlarıyla buluştu. Hem bir öğretmen hem de bir yazar olmanın, öğrencileri ve tüm çocuklar ile hikayelerini paylaşmaktan ve onlara bilgilerini aktarmaktan gurur duyduğunu ifade etti.

İmza Günleri Galerisi İçin Tıklayınız…